Žárlivost

30. ledna 2013 v 21:56 | LoLo |  UnionJ
Tož jsem tedy tady s první přeloženou fanfic.

Autor: Katie
Originál: here
Pairing: Josh/George (Gosh)
Raiting: 18+ (R)
Shrnutí: Když fanynka oznámi Georgovi, že by s JJ tvořili roztomilý pár, jeho přítel Josh extrémně žárlí a přivlastní si ho podle sebe v ložnici.Pro Joshe bylo trošku divné být obklopen fanoušky, kteří chtějí jeho autogram nebo fotku. Nebyl na to ještě zvyklý, popravdě nevěděl, jestli vůbec někdy bude, ale těšilo ho to. Nevěděl, jak dlouho tohle bude trvat; možná navěky, možná je to jen 15 minut slávy. Ale cokoliv to bylo, Josh si to užíval. HHHlavně poznávání nových lidí. To bylo na celé té fanouškovské věci to nejlepší. Přesto to mělo stinné stránky. Třeba to, jak dělali, že o něm a jeho přátelích ví úplně všechno. To bylo to jediné, co neměl rád. Nejvíc se mu příčilo, když komentovali a debatovali ohledně jeho vztahů. Nebyl za to naštvaný, ale byl žárlivý. A neužíval si, když si mysleli, že jeho přítel George je s někým jiným. Majetnické? Možná. Ale fakt! On vážně miloval George (ale né, že by to někdy řekl) a bál se o něj, nikdo mu to nemůže zazlívat.

"George!" Jedna fan zavolala přes hluk z brebentění lidí okolo nich.
"Ty a JJ byste spolu byli tak sladcí!" vykřikla. Josh do ní zabodnul zlostný pohled, zelenooké monstrum opět převzalo vládu nad jeho tělem.

George se podíval na Joshe, pak na JJ, pak znovu na fan, usmál se a řekl: "Díky."

Josh ovinul svou ruku kolem Gerogova pasu a přitáhnul si ho k sobě. Ta holka ho už opravdu štvala.
Gerge se taky necítil moc dobře. Celá tahle situace mu byla nepříjemná.

"Vy dva spolu chodíte?" zeptala se s nejnevinnějším výrazem na obličeji. Josh ji nechtěl nenávidět, hlavně, když uviděl ten roztomilý úsměv, který zdobil její tvář, když mluvila, ale v tomto momentu tomu byl blízko.

Gerge si odkašlal, vrhl rychlý pohled na ruku svého přítele kolem jeho pasu, pak vrátil svou pozornost k dívce.

"Yeah," řekl. "Miluju JJ! Ale pšt, nikomu to neříkej!" Políbil staršího bruneta na tvář. Dívka zčervenala, trošku zavýskla, jako by se snažila v sobě udržet výkřik, až si prokousla ret.

"Wow! Můj bože! Víte, kluci, můžete to přiznat, hodně lidí vás podpoří!"

Josh chtěl pohladit Georga a políbit ho, veřejně přiznat, že k němu patří, ale samozřejmě to nikdy nemohl udělat. To by management nerozdýchal, určitě ne tak brzo, když jejich kariéra teprve začíná.

George se zasmál. "Díky, nějak to pořeším," řekl a mrkl. Josh našpulil rty a hrál si s lemem svého trička. Dělal to vždy, když byl nervózní, nebo mu nebylo zrovna příjemně.


Josh to nemohl vydržet! Nemohl vydržet, jak byl George nadšený a uvolněný, neuvědomujíc si jeho extrémní žárlivost. Musel si všimnout, že se cítí nepříjemně, ale neměl představu o tom, jak moc prahne po jeho jemném doteku, a jak moc ho zraňovalo, když lidé chtěli vidět jeho přítele s někým jiným.

Kluci byli zrovna na cestě zpět do svých pokojů; JJ a Jaymi vrazili do těch jejich, řekli rychlé: "Dobrou," a zmizeli v temnotě pokoje. V momentě, kdy Johs a George otevřeli dveře a vkročili dovnitř, Josh je nohou přibouchnul a přirazil Georga ke zdi a zaútočil na jeho rty. Joshův jazyk zápasil s Gergovým, hladově jej obtáčel kolem toho druhého, pak zatáhnul za lem jeho trika. Na malý moment se odpojili, aby mohl Georgovi i sobě přetáhnout tričko přes hlavu a zahodit je někam za ně. Josh se vrátil k ústům mladšího, než přitiskl rty k Gerogovu krku, hned po jeho ucho. Drsně sál jemnou kůži, pak utišil čerstvou stopu jeho vášně kmitnutím jazyka. George zakňoural a pevně skousnul zuby.

"Jsi můj…" zašeptal Josh do Gergova ucha, chtíč zněl ozvěnou z jeho hlasu, když mluvil. Gerge přikývnul.

"Yeah…" George se nadechl, jeho srdce bilo skrz jeho hrudník.

"Řekni to." Josh zíral do Georgových očí s takovou intenzitou, že měl George pocit, že se rozpustí a v momentě z něj zbude jen kaluž. "Řekni, že jsi jenom můj."

"Jsem tvůj. Nikoho jiného. Navždy." Josh jednou přikývnul.

"A nikdy to nezapomeň," zavrčel. Josh a George zůstali na chvíli zírat do svých očí, než Gerge klesl na kolena a dobýval se do Joshových kalhot. Rychle chňapnul po lemu jeho kalhot a trenek a stáhnul je dolů, osvobozujíc tak jeho erekci. Josh se prudce nadechl, když se jeho tvrdá chlouba ocitla na chladném vzduchu. Georgovy rty se ovinuly okolo jeho žaludu a začal klesat dolů po jeho délce, kousek po kousku. Josh sténal, položil dlaň na Georgův zátylek a nutil ho zrychlit. George poslechl a kýval hlavou, stahoval tváře, aby dal svému příteli tolik potěšení, kolik mohl, kroužil jazykem a masíroval Joshova stehna, když olizoval spodní stranu Joshovy chlouby, až potěšení vystřelovalo do Joshovy páteře.

"K-kurva, Georgi!" Josh zaúpěl, když se udělal do Gerogovy pusy, horká tekutina postříkala zadní stranu Georgova krku. George to poklnul, pak se postavil, aby drsně políbil svého přítele a nechal mu tak ochutnat sebe samého.

Josh vytáhl Goerge nahoru, tak, že na něm visel. Přešel k posteli, nesouc svého přítele v náruči a položil ho na ni. George zvedl chtíčem podbarvený pohled k Joshovi, jak nad ním byl rozkročený, pak ho chňapl za krk a políbil tak zuřivě, že se mu možná udělají modřiny.

Josh se svalil vedle, vrhnul pohled na George a zuřivě zašeptal do jeho ucha: "Jestli to chceš dělat, bude to podle mě. Rozumíš?" George horečně přikyvoval. Tohle na Joshovi miloval. Miloval, když byl ovládán. Rozpalovalo ho to do nepříčetnosti, kdy nic nebylo dostatečně rychlé, dostatečně drsné.

Josh zatáhnul za knoflík na Georgových kalhotách a jedním tahem je rozepnul i se zipem.Uchopil ho za pas a serval z něj jeany i boxerky. George zanaříkal, když byla jeho erekce osvobozena z tvrdého vězení jeho kalhot. Josh se ušklíbl na Georga, vstal a došel k jejich skříni a začal se hrabat v zásuvce.

"Joshi…" Geroge zasténal, začínal být dost netrpělivý. Josh mu nařidil, aby byl zticha jasným "Pšt!", popadnul lahvičku lubrikantu z šuplíku a rychle se vrátil ke svému příteli. Namočil své prsty do gelu a přiložil špičku prvního prstu k Joshově vstupu. Gerge věděl velice přesně, co se chystá dělat, takže sebral všechny své síly, aby se uvolnil. Už to předtím zažil, samozřejmě, ale je to pocit, na který si musíte zvykat. Hlavně pak následky, které znamenají chvilkovou obtížnou chůzi. Ale George to miloval.

Josh vtlačil dovnitř jeden prst a získal tím zalapání po dechu od mladšího chlapce. Pak jej vytáhl, zase přitlačil a opakoval to pořád dokola, zrychloval, přidal druhý a nakonec i třetí prst. Georde dýchal nepravidelně a mělce, jak Josh kroutil prsty uvnitř něj. Josh z něj vytáhl prsty a párkrát zapumpoval, než nechal svůj penis sblížit s Georgovým vstupem.

George skoro vykřiknul, když jej Josh nabodnul tak drsně, až si narazil záda o klenbu postele, a lapal po dechu. Josh vyzvednul Georgovy nohy, položil si je na ramena, chytnul ho za boky, aby ho udržel na místě, jak se pod ním svíjel. Pak přitáhnul své boky zpět a vrazil se hluboko dovnitř chlapce, jeho tělo trhlo vpřed, což donutilo George vykřiknout vzrušením, které mu zatemňovalo mysl. Starší kluk přirážel bez nějakého systému, hrubě nořil své mužství do mladšího. George sevřel povlečení na posteli, až mu zbělaly klouby, a hlasitost jeho naříkání se zvyšovala.

"Joshi! Kurva!" zasténal, oči pevně zavřené.

"Jsi tak ú-úzký. K-Kurva!" Vlna vzrušení proběhla jejich zatnutými svaly, obklopujíc jeho penis neuvěřitelnou těsností a teplem. Josh přirážel tak tvrdě, jak jen mohl, narážejíc do Georgovy prostaty a nutíc ho křičet a naříkat.

"JOSHI! KURVA JO!" Zařval, George, když dosáhl orgasmu, který mu dokonale zničil celé tělo. Postříkal celé své i Joshovo břicho. Josh ještě zrychlil se svými přírazy, extáze mu procházela celým tělem, než se ten večer podruhé udělal hluboko do Georgova těla, se jménem svého milovaného na rtech.

Josh vystoupil z Georga a zhroutil se vedle něj, přikrývajíc jejich nahá těla. Jemně jej políbil na rty. Přitáhl si ho blíž k sobě a George mu ovinul ruce kolem těla a položil si hlavu na jeho rameno. Josh obtočil ruku kolem menšího kluka a položil si bradu na temeno hnědovlasé hlavy.

"George?"

"Hm?"

"Miluju tě." George nemohl zabránit svému úsměvu, jeho srdce se zatřepotalo. Tohle bylo poprvé, co to Josh vyslovil. Celou dobu čekal na správný okamžik, a ten právě nastal. Tento moment s klukem, kterého miloval.

"Taky tě miluju."

Buďte shovívaví ohledně chyb a překlepů, četla jsem to po sobě, ale beta-read jaksi pokulhává a já už to chci zveřejnit =) Případné chyby opravím, až mi o nich napíše =)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katka katka | 18. února 2013 v 22:10 | Reagovat

hups mi se to líbilo :D  :D

2 LoLo LoLo | Web | 19. února 2013 v 21:02 | Reagovat

:D :D vyřídím =)

3 Jamie Williams Jamie Williams | 16. dubna 2013 v 17:03 | Reagovat

Aww!! To je boží!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama